Karta Spinarak autorstwa Sachiko Adachi
Karta Makuhita autorstwa Sachiko Adachi
Karta Charmander autorstwa Sachiko Adachi

Sachiko Adachi

3 karty3 Pokémony3 zestawyDebiut: Wisdom of Sea and SkyNajrzadsza:
Diament
1 Diamond

Sachiko Adachi to jeden z ilustratorów Pokémon TCG Pocket, którego nazwisko widnieje na 3 kartach obejmujących 3 unikalnych Pokémonów w 3 zestawach. Przeglądaj poniżej wszystkie ilustracje Sachiko Adachi, filtruj według rzadkości i śledź posiadane karty.

Filter Sachiko Adachi's cards by rarity

Zestawy z kartami Sachiko Adachi

Karty autorstwa Sachiko Adachi

Sortuj według:
ID karty

Statystyki i podział

Na podstawie 3 kart z tej listy.

Wszystkich kart
3
Pokémon
3
Zestawy
3
Śr. HP
70
Najrzadsza
Diament
1 Diamond

Karty według rzadkości

Pokémony zilustrowane przez Sachiko Adachi

3 unikalnych Pokémonów zilustrowanych przez Sachiko Adachi w Pokémon TCG Pocket.

Artyści, którzy współpracowali z Sachiko Adachi

Ilustratorzy, którzy przyczynili się do tych samych zestawów Pokémon TCG Pocket.

Najczęściej zadawane pytania o Sachiko Adachi